Limuzyny

Autor Cadillac

Niezwykła, duża, 7-osobowa biało-złota limuzyna typu kareta, która jest świetnym wyborem na każdą pogodę. Samochód posiada ogrzewanie. Nadwozie inspirowane Cadillacami z lat dwudziestych. Zawiera wygodne wnętrze w postaci stylizowanych kanap i foteli.

Na składowe wnętrza składają się także stylowe drewniane elementy, takie jak klamki z okuciami. Drzwi są otwierane na zewnątrz (tak jak w samochodach z dawnych lat). Do dyspozycji jest także kufer, w którym można przechować bagaż na czas przejazdu.
CWS T-1

Rekonstrukcja pierwszego polskiego samochodu CWS T-1, w wersji Torpedo, w barwach narodowych. Ma rozkładalny dach oraz zdejmowalne boczki, dzięki czemu można przejechać się kabrioletem. Jest limuzyną 7-osobową i posiada ogrzewanie, które można wykorzystać w chłodne dni, co podnosi komfort jazdy. Z tyłu, oprócz wygodnej kanapy, znajdują się zamontowane na stałe, dwa rozkładalne krzesełka. Posiada kufer, który również jest do dyspozycji podczas wynajmu.

W połowie maja miał premierową prezentację na wystawie Autonostalgia 2014 w Warszawie - mieście, w którym w latach 1927-31 samochody CWS były produkowane.

Zapraszamy do obejrzenia aut na żywo.


stat4u